Muzikinis teatras „Svajonė“

Puslapis atnaujintas: 2016-10-31

 

Virš 60 metų klaipėdiečiams žinoma teatro studija "Svajonė" 2015 m. rudenį buvo performuota į muzikinį teatrą. Muzikinio teatro studijoje dirba kvalifikuoti savo srities specialistai - režisierė ir choreografė Augustina Tijūnėlytė, vokalo pedagogė Livija Trakumienė, aranžuotojas ir kompozitorius Audronis Trakumas.

Entuziastinga, kupina naujų idėjų miuziklo studijos vadovų komanda pasiruošusi lavinti jaunųjų klaipėdiečių muzikinius, aktorinius, judesio gebėjimus, skatinti kūrybiškumą, ugdyti vaizduotę. Dirbame ten, kur kvepia teatru, kur gyvena teatro dvasia, kur yra užkulisai, scena, uždanga, grimo kambarys, vieta žiūrovams, apšvietimas ir viskas, kas reikalinga tikram teatrui.

Ši studija - tai puiki dirva augti būsimiems aktoriams, scenografams, dizainieriams, apšvietėjams, garso operatoriams, scenaristams, režisieriams, solistams, grimeriams ir gal net kompozitoriams :).

 

Dabar mūsų miesto vaikai gali plačiau bandyti savo jėgas ir plėsti galimybes, įgyvendinti svajones ne tik vaidinant, bet ir režisuojant spektaklius, dainuojant, šokant ir judant.