Puslapis atnaujintas: 2018 12 14

 

 Facebook [small]

 

 

Sveikiname


dailės studijos „Varsa"
mokines
Urtę Urbikaitę, Urtę Diržauskaitę,
Viltę Garuckaitę
(mokytoja - Loreta Laurinavičienė)
tarptautinio konkurso
„Kalėdinis atvirukas"
laureates!

  

***

 

Sveikiname

 

vaikų šokių studiją „JUNGA"
(mokytojos - Ilona Stankevičienė, Audronė Bastytė - Ignatavičė)
tarptautiniame festivalyje - konkurse
„Merry Christmas Baltic amber 2018"
Rygoje (Latvija)
užėmus:
šokis „Retro" - I vietą
šokis „Bang, bang" - II vietą
šokis „Kalėdų belaukiant" - II vietą

 

***

 

 Sveikiname

 

tautinės muzikos ansamblio „Ralio"
mokinius
(Mokytojai - Rima Spalinskienė, Irmantas Mikalonis)
VI tarptautiniame Kazimiero Biliūno tautinių instrumentų solistų, ansamblių ir orkestrų
festivalyje - konkurse
užėmus
II- vietą

 

***

 

 Renkama 3-8 klasių mokinių grupė į programą

"KŪRYBINĖS LĖLIŲ DIRBTUVĖS"

Užsiėmimai vyksta Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centre 14 kab.

antradieniais 17.30 - 19.00 val. ir penktadieniais 14.00 - 17.15 val.

Mokestis - 4,20 eurų

Mokytoja Rimutė Svytytė
El. paštas svyter@gmail.com
mob. tel. +370 684 63446

 

 

***

 

Projektas „Darbas gatvėje"

 

Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centro Atviros jaunimo erdvės 2018 m. rugpjūčio 6 - gruodžio 31 dienomis įgyvendina projektą „Darbas su jaunimu gatvėje Klaipėdos mieste", kurį finansuoja Jaunimo reikalų departamentas prie Lietuvos Respublikos Socialinės ir darbo apsaugos ministerijos.
Projekto tikslas vykdyti darbą su jaunimu gatvėje, neformaliose jų susibūrimo vietose siekiant mažinti jaunuolių socialinę atskirtį, lavinti jų socialinius ir bendravimo įgūdžius, didinti jų socializacijos galimybes. Projekto vykdymo metu bus atlikta pietinės miesto dalies situacijos analizė, paruoštas jaunimo susibūrimo vietų, įstaigų organizacijų dirbančių su jaunimu žemėlapis. Su jaunimu gatvėje dirbs socialinį ar psichologinį išsilavinimą turintys specialistai, kurie lankysis jaunimo susibūrimo vietose, PC „BIG" „AKROPOLIS", „VINGIS", individualiai dirbs tiek su pavieniais jaunuoliais, tieks su jų kompanijomis, aktyviai bendradarbiaus su bendruomenės atstovais, socialiniais partneriais.
Jaunimo darbuotojai, užmezgę draugiškus bei patvarius santykius su jaunuoliais laiką leidžiančiais gatvėje, ves pokalbius aktualiomis jiems temomis, domėsis jų problemomis, kasdienybe, pagal savo kompetencijas padės spręsti iškilusias problemas, skatins juos įsitraukti į įvairias veiklas organizuojamas tiek gatvėje, tiek įvairiose organizacijose.
Tikimės, kad šis projektas padės spręsti pietinės miesto dalies jaunimo problemas, skatins juos įsitraukti į socialiai pozityvią veiklą, Atvirų jaunimo erdvių organizuojamus renginius, suteiks jiems socialinę, pedagoginę ir praktinę pagalbą. Esant būtinybei nukreips ir palydės į paslaugas teikiančių institucijų objektus.

 

 

***

 

 

Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centras dalyvauja tarptautiniame Europos projete

"I Have Rights"

Nuoroda http://www.pixel-online.net/PRJ__projects_form.php?id_prj=119&id_area=&id_ben=

 

***

 

Programa jaunimui - „Šeimos „Instagramas"


Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centro Atviros jaunimo erdvėse 2018-2019 m. vykdoma Atvirųjų jaunimo centrų veiklos programa „Šeimos „Instagramas", kurią finansuoja Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos. Vykdant šią programą didžiausias dėmesys bus skiriamas šeimos vertybėms: pagarba savo artimui, tarpusavio supratimas, sąžiningumas, meilė tėvynei. Veiklų metu susipažinsime su šiuolaikinėmis ir istorinėmis šeimomis, jų palikimu bei tradicijomis; bursime jaunuolius į darbines, kūrybines grupes, ugdysime jų bendruomeniškumą, atsakomybės jausmą, draugiškumą.
Šiame projekte numatytos veiklos 14-29 metų jaunimui Atvirose jaunimo erdvėse ir už jų ribų. Visi kartu vyksime į edukacines keliones į Plungę, Rietavą, Palangą, Kretingą Tiškevičių ir Oginskių dvarus, dalyvausime išgyvenimo ir žiemos stovyklose, vyks sporto turnyrai, trumpametražių filmų festivalis „Video virdulys", maisto gaminimo vakarai, kino vakarai, susitikimai su žymiais žmonėmis, mokymai, sporto, muzikiniai, foto užsiėmimai. Visos veiklos nemokamos, tad visi norintys kviečiami prisijungti prie veiklų jau dabar.
Laukiame Atvirose jaunimo erdvėse, I. Simonaitytės g. 24, Klaipėda.

Atvirų jaunimo erdvių komanda
Informacija tel. 8 46 224738, el.p. atvira.erdwe@gmail.com, https://www.facebook.com/AtvirosErdvesJaunimoCentras/

 

 

 

 

 ***

 

 

 

  Projektas „Žaidimų laboratorija II"


Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centro Atviros jaunimo erdvės 2017 m. gegužės - gruodžio mėn. įgyvendino projektą „Žaidimų laboratorija II" finansuojamą Lietuvos Respublikos Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos. Projekte jaunuoliams buvo vedamos diskusijos aktualiomis šių dienų temomis, žaidžiami komandiniai žaidimai, informuojami apie įsidarbinimo galimybes, įtraukiant juos į projektą „Atrask save". Kartu su Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centro Atvirų jaunimo erdvių darbuotojais jie rinko medžiagą, kūrė ir organizavo orientacinį žaidimą Klaipėdos mieste. Jaunuoliai savo indėliu aktyviai prisidėjo ir prie kitų projekte numatytų veiklų organizavimo bei įgyvendinimo. Didelę iniciatyvą rodė ir projekto veiklose dalyvavo NVO atstovai. Dalyvavo ir jaunuoliai gyvenantys vaikų namuose bei daugiau laiko leidžiantys gatvėse.
Projekto „Žaidimų laboratorija II" tikslas - skatinti jaunuolius pažinti Klaipėdos miestą, stiprinti jaunuolių pasitikėjimą savimi, atskleisti jų kūrybiškumą, saviraišką, savarankiškumą, iniciatyvumą, kuris suteiktų žinių ir įgūdžių prasmingam ir turiningam laisvalaikio praleidimui. Siekis sukurti orientacinį žaidimą, suteikiant jiems žinių apie Klaipėdos miesto nevyriausybines organizacijas, aukštąsias ir profesines mokyklas, istorines ir kultūrines vietas. Projektas „Žaidimų laboratorija II" vykdė ir įvairias kitas veiklas - erdvės lauke, stovyklos, žygis pajūriu, video virdulys, sporto savaitė, orientacinis žaidimas, naktis erdvėse.
Šis „Žaidimų laboratorija II" projektas turėjo įtakos bei atnešė didelę naudą Klaipėdos jaunuoliams, kurie galėjo įsitraukti į turiningą, prasmingą įvairių veiklų fortūną.
Iš viso šiame projekte dalyvavo - 432 jaunuoliai.


Gvidas Žaranskis

 

***

 

 

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 2.43 straipsniu, pranešama, kad

 Klaipėdos jaunimo centro pavadinimas (kodas 190455340, adresas - Puodžių g. 1, LT-92127) pakeistas į

Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centras.

 

                      ***