Puslapis atnaujintas: 2017-12-18

 

29-oji Lietuvos mokinių informatikos olimpiada (8-12 kl.)

 

II etapas vyko 2017 m. gruodžio 8 d. 10.00 val. Klaipėdos "Ąžuolyno" ir Klaipėdos "Vėtrungės" gimnazijose.

III etapo I dalis vyks 2018 m. sausio 26 d. 10.00 val. Klaipėdos "Ąžuolyno" ir Klaipėdos "Vėtrungės" gimnazijose.

 

Mokiniai, užėmę prizines vietas:

Emilijus Kleinauskas, I vieta, Klaipėdos Simono Dacho progimnazijos, Klaipėdos moksleivių saviraiškos centro 7 kl. mokinys, mokytoja Ramunė Šimkuvienė;

Tautvydas Kuklys, I vieta, Klaipėdos "Versmės" progimnazijos, Klaipėdos moksleivių saviraiškos centro 7 kl. mokinys, mokytoja Ramunė Šimkuvienė;

Augustinas Jučas, I vieta, Klaipėdos licėjaus 8 kl. mokinys, mokytoja Ilona Rupšienė;

Dovydas Vadišius, I vieta, Klaipėdos "Ąžuolyno" gimnazijos I gimn. kl. mokinys, mokytoja Vaidilutė Žukauskienė;

Liudas Kasperavičius, I vieta, Klaipėdos "Ąžuolyno" gimnazijos I gimn. kl. mokinys, mokytoja Vaidilutė Žukauskienė;

Edvinas Siurblys, I vieta, Klaipėdos "Ąžuolyno" gimnazijos II gimn. kl. mokinys, mokytoja Vaidilutė Žukauskienė;

Lukas Ostrovskis, I vieta, Klaipėdos "Ąžuolyno" gimnazijos II gimn. kl. mokinys, mokytoja Vaidilutė Žukauskienė;

Martynas Cibulskis, I vieta, Klaipėdos "Ąžuolyno" gimnazijos III gimn. kl. mokinys, mokytoja Vaidilutė Žukauskienė;

Simas Kuprelis, I vieta, Klaipėdos "Ąžuolyno" gimnazijos IV gimn. kl. mokinys, mokytoja Vaidilutė Žukauskienė;

Agnė Petkevičiūtė, II vieta, Klaipėdos moksleivių saviraiškos centro 7 kl. mokinė, mokytoja Ramunė Šimkuvienė;

Gabrielė Rinkevičiūtė, II vieta, Klaipėdos Prano Mašioto progimnazijos, Klaipėdos moksleivių saviraiškos centro 8 kl. mokinė, mokytoja Ramunė Šimkuvienė;

Juozas Skarbalius, II vieta, Klaipėdos Hermano Zudermano gimnazijos, Klaipėdos moksleivių saviraiškos centro 8 kl mokinys, mokytojai Mindaugas Viršila, Ina Vasiliauskienė;

Vladislav Budiak, II vieta, Klaipėdos "Ąžuolyno" gimnazijos I gimn. kl. mokinys, mokytoja Vaidilutė Žukauskienė;

Pijus Petkevičius, II vieta, Klaipėdos "Vėtrungės" gimnazijos, Klaipėdos moksleivių saviraiškos centro II gimn. kl. mokinys, mokytojai Ramunė Šimkuvienė, Mindaugas Viršila;

Ignas Budreika, II vieta, Klaipėdos "Ąžuolyno" gimnazijos III gimn. kl. mokinys, mokytoja Vaidilutė Žukauskienė;

Jokūbas Ruškys, II vieta, Klaipėdos "Ąžuolyno" gimnazijos IV gimn. kl. mokinys, mokytoja Vaidilutė Žukauskienė;

Martynas Linkevičius, II vieta, Klaipėdos "Ąžuolyno" gimnazijos IV gimn. kl. mokinys, mokytoja Vaidilutė Žukauskienė;

Rokas Varslauskas, III vieta, VšĮ Klaipėdos "Universa Via" tarptautinė mokykla, Klaipėdos moksleivių saviraiškos centro 8 kl. mokinys, mokytoja Ramunė Šimkuvienė;

Laurynas Gailius, III vieta, Klaipėdos "Vėtrungės" gimnazijos, Klaipėdos moksleivių saviraiškos centro I gimn. kl. mokinys, mokytoja Ramunė Šimkuvienė;

Benediktas Žemaitis, III vieta, Klaipėdos "Ąžuolyno" gimnazijos I gimn. kl. mokinys, mokytoja Vaidilutė Žukauskienė;

Martynas Stonkus, III vieta, Klaipėdos "Ąžuolyno" gimnazijos I gimn. kl. mokinys, mokytoja Vaidilutė Žukauskienė;

Arnas Vaicekauskas, III vieta, Klaipėdos "Vėtrungės" gimnazijos, Klaipėdos moksleivių saviraiškos centro I gimn. kl. mokinys, mokytoja Ramunė Šimkuvienė;

Ignas Valatka, III vieta, Klaipėdos "Ąžuolyno" gimnazijos III gimn. kl. mokinys, mokytoja Vaidilutė Žukauskienė;

Mantas Aleškevičius, III vieta, Klaipėdos "Žemynos" gimnazijos III gimn. kl. mokinys, mokytoja Vaidilutė Žukauskienė;

Aleksandras Andrejevas, III vieta, Klaipėdos "Žemynos" gimnazijos IV gimn. kl. mokinys, mokytoja Vaidilutė Žukauskienė.

 

 

 

 Olimpiadų, dalykinių konkursų nuostatus žr. www.lmnsc.lt