Puslapis atnaujintas: 2017-01-20

 

28-oji Lietuvos mokinių informatikos olimpiada (8-12 kl.)

 

II etapas vyko 2016 m. gruodžio 12 d. 10.00 val. Klaipėdos "Ąžuolyno" ir Klaipėdos "Vėtrungės" gimnazijose.

III etapo I dalis vyko 2017 m. sausio 27 d. 10.00 val. Klaipėdos "Ąžuolyno" gimnazijoje.

 

Mokiniai, užėmę prizines vietas:

Liudas Kasperavičius, I vieta, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazijos, Klaipėdos moksleivių saviraiškos centro 8 kl. mokinys, mokytoja Ramunė Šimkuvienė;

Pijus Petkevičius, I vieta, Klaipėdos "Vėtrungės" gimnazijos, Klaipėdos moksleivių saviraiškos centro I gimn. kl. mokinys, mokytoja Ramunė Šimkuvienė;

Augustinas Jučas, I vieta, Klaipėdos licėjaus 7 kl. mokinys, mokytoja Ilona Rupšienė;

Martynas Cibulskis, I vieta,  Klaipėdos "Ąžuolyno" gimnazijos II gimn. kl. mokinys, mokytoja Vaidilutė Žukauskienė;

Simas Kuprelis, I vieta, Klaipėdos "Ąžuolyno" gimnazijos III gimn. kl. mokinys, mokytoja Vaidilutė Žukauskienė;

Kristupas Mažonas, I vieta, Klaipėdos "Ąžuolyno" gimnazijos IV gimn. kl. mokinys, mokytoja Vaidilutė Žukauskienė;

Lukas Ostrovskis, II vieta, Klaipėdos "Ąžuolyno" gimnazijos I gimn. kl. mokinys, mokytoja Vaidilutė Žukauskienė;

Danila Grobov, II vieta, Klaipėdos "Žemynos" gimnazijos II gimn. kl. mokinys, mokytoja Vaidilutė Žukauskienė;

Einaras Garbašauskas, II vieta, Klaipėdos "Ąžuolyno" gimnazijos II gimn. kl. mokinys, mokytoja Vaidilutė Žukauskienė;

Greta Kabanovaitė, II vieta, Klaipėdos "Ąžuolyno" gimnazijos II gimn. kl. mokinė, mokytoja Vaidilutė Žukauskienė;

Denis Gumionnyj, II vieta, Klaipėdos "Žaliakalnio" gimnazijos III gimn. kl. mokinys, mokytoja Tatjana Volkova;

Jokūbas Ruškys, II vieta, Klaipėdos "Ąžuolyno" gimnazijos III gimn. kl. mokinys, mokytoja Vaidilutė Žukauskienė;

Martynas Linkevičius, II vieta, Klaipėdos "Ąžuolyno" gimnazijos III gimn. kl. mokinys, mokytoja Vaidilutė Žukauskienė;

Jonas Šiukšteris, II vieta, Klaipėdos "Ąžuolyno" gimnazijos IV gimn. kl. mokinys, mokytoja Vaidilutė Žukauskienė;

Juozas Skarbalius, III vieta, Klaipėdos Hermano Zudermano gimnazijos 7 kl. mokinys, mokytojos Ramunė Šimkuvienė, Ina Vasiliauskienė;

Arnas Verpečinskas, III vieta, Klaipėdos "Ąžuolyno" gimnazijos I gimn. kl. mokinys, mokytoja Vaidilutė Žukauskienė;

Darius Gibieža, III vieta, Klaipėdos "Ąžuolyno" gimnazijos IV gimn. kl. mokinys, mokytoja Vaidilutė Žukauskienė.

 

 

 

 

 Olimpiadų, dalykinių konkursų nuostatus žr. www.lmnsc.lt