Puslapis atnaujintas: 2017-02-27

 

27-oji Lietuvos mokinių istorijos olimpiada (10-12 kl.)

 

Klaipėdos miesto etapas vyko 2017 m. vasario 23 d. 10.00 val. Klaipėdos Baltijos gimnazijoje.

 

Mokiniai, užėmę prizines vietas:

Viktor Izotov, I vieta, Klaipėdos Vydūno gimnazijos I gimn. kl. mokinys, mokytoja Maja Petrovienė;

Rytis Gerlikas, I vieta, Klaipėdos licėjaus II gimn. kl. mokinys, mokytoja Loreta Elertienė;

Aidas Kaveckis, I vieta, Klaipėdos licėjaus III gimn. kl. mokinys, mokytojas Vaidas Pamparas;

Saulius Rimutis, I vieta, Klaipėdos "Aukuro" gimnazijos IV gimn. kl. mokinys, mokytoja Snaiguolė Utovkienė;

Greta Gakaitė, II vieta, Klaipėdos "Ąžuolyno" gimnazijos I gimn. kl. mokinė, mokytoja Dalia Tarnienė;

Artemij Kuznecov, II vieta, Klaipėdos "Žaliakalnio" gimnazijos II gimn. kl. mokinys, mokytoja Natalja Ameljančik;

Gustė Maleckaitė, II vieta, Klaipėdos licėjaus gimnazijos III gimn. kl. mokinė, mokytojas Vaidas Pamparas;

Greta Bertulytė, II vieta, Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazijos III gimn. kl. mokinė, mokytojas Vaidas Pamparas;

Goda Skiotytė, II vieta, Klaipėdos "Ąžuolyno" gimnazijos III gimn. kl. mokinė, mokytoja Audronė Nemickienė;

Herkus Gudavičius, II vieta, Klaipėdos "Ąžuolyno" gimnazijos IV gimn. kl. mokinys, mokytoja Audronė Nemickienė;

Gintarė Venckutė, II vieta, Klaipėdos licėjaus IV gimn. kl. mokinė, mokytojas Vaidas Pamparas;

Mantautas Šimkus, II vieta, Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazijos IV gimn. kl. mokinys, mokytojas Vaidas Pamparas;

Edgaras Budžys, III vieta, Klaipėdos Baltijos gimnazijos I gimn. kl. mokinys, mokytoja Rūta Krikščionaitienė;

Ieva Dikšaitytė, III vieta, Klaipėdos "Ąžuolyno" gimnazijos II gimn. kl. mokinė, mokytoja Dalia Tarnienė;

Tomas Noreika, III vieta, Klaipėdos "Žemynos" gimnazijos III gimn. kl. mokinys, mokytoja Ilona Krasauskienė;

Evelina Žemeikytė, III vieta, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazijos III gimn. kl. mokinė, mokytoja Justina Petreikienė;

Sabina Puzemskaja, III vieta, Klaipėdos licėjaus III gimn. kl. mokinė, mokytojas Vaidas Pamparas;

Deividas Bružas, III vieta, Klaipėdos "Aukuro" gimnazijos III gimn. kl. mokinys, mokytoja Giedrė Jarmalavičienė;

Aleksas Strankauskas, III vieta, Klaipėdos Hermano Zudermano gimnazijos III gimn. kl. mokinys, mokytoja Daiva Liutikienė;

Liutauras Žilinskas, III vieta, Klaipėdos licėjaus IV gimn. kl. mokinys, mokytojas Vaidas Pamparas.

 

MOKINIŲ REZULTATAI

 

Mokiniai, vyksiantys į šalies etapą:

Aidas Kaveckis, Klaipėdos licėjaus III gimn. kl. mokinys, mokytojas Vaidas Pamparas;

Saulius Rimutis, Klaipėdos "Aukuro" gimnazijos IV gimn. kl. mokinys, mokytoja Snaiguolė Utovkienė;

Gustė Maleckaitė, Klaipėdos licėjaus gimnazijos III gimn. kl. mokinė, mokytojas Vaidas Pamparas;

Greta Bertulytė, Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazijos III gimn. kl. mokinė, mokytojas Vaidas Pamparas.

 

 

Olimpiadų, dalykinių konkursų nuostatus žr. www.lmnsc.lt