Puslapis atnaujintas: 2017-02-21

 

66-oji Lietuvos mokinių matematikos olimpiada (9-12 kl.)

  

Klaipėdos miesto etapas vyko 2017 m. vasario 10 d. 10.00 val. Klaipėdos suaugusiųjų gimnazijoje.

 

Mokiniai, užėmę prizines vietas:

Benas Babenskas, I vieta, Klaipėdos "Ąžuolyno" gimnazijos I gimn. kl. mokinys, mokytoja Vilija Šileikienė;

Goda Gintalaitė, I vieta, Klaipėdos "Ąžuolyno" gimnazijos I gimn. kl. mokinė, mokytoja Vilija Šileikienė;

Valatka Ignas, I vieta, Klaipėdos "Ąžuolyno" gimnazijos II gimn. kl. mokinys, mokytojos Darija Juodzevičienė, Roma Petrošienė;

Lukas Levoniukas, I vieta, Klaipėdos "Ąžuolyno" gimnazijos III gimn. kl. mokinys, mokytoja Vilija Šileikienė;

Gilbertas Umbražūnas, I vieta, Klaipėdos "Ąžuolyno" gimnazijos IV gimn. kl. mokinys, mokytoja Roma Petrošienė;

Vilius Tubinas, II vieta,  Klaipėdos licėjaus I gimn. kl. mokinys, mokytoja Rasa Karapetian;

Aretas Žarnauskas, II vieta, Klaipėdos "Ąžuolyno" gimnazijos II gimn. kl. mokinys, mokytojos Darija Juodzevičienė, Roma Petrošienė;

Simas Kuprelis, II vieta, Klaipėdos "Ąžuolyno" gimnazijos III gimn. kl. mokinys, mokytoja Vilija Šileikienė;

Karolis Vaitelė, II vieta, Klaipėdos "Ąžuolyno" gimnazijos III gimn. kl. mokinys, mokytoja Vilija Šileikienė;

Jonas Šiukšteris, II vieta, Klaipėdos "Ąžuolyno" gimnazijos IV gimn. kl. mokinys, mokytoja Roma Petrošienė;

Jonas Kalnius, III vieta,  Klaipėdos Vydūno gimnazijos I gimn. kl. mokinys, mokytoja Vilija Mačernienė;

Karolis Gramba, III vieta,  Klaipėdos licėjaus I gimn. kl. mokinys, mokytoja Rasa Karapetian;

Ugnė Šličiūtė, III vieta, Klaipėdos Hermano Zudermano gimnazijos II gimn. kl. mokinė, mokytoja Gintana Butkuvienė;

Vakarė Bakaitė, III vieta, Klaipėdos Hermano Zudermano gimnazijos III gimn. kl. mokinė, mokytoja Jolita Andrijauskienė;

Matas Liatukas, III vieta, Klaipėdos licėjaus IV gimn. kl. mokinys, mokytoja Rasa Karapetian.

 

Mokiniai, vyksiantys į šalies etapą:

Valatka Ignas, Klaipėdos "Ąžuolyno" gimnazijos II gimn. kl. mokinys, mokytojos Darija Juodzevičienė, Roma Petrošienė;

Gilbertas Umbražūnas, Klaipėdos "Ąžuolyno" gimnazijos IV gimn. kl. mokinys, mokytoja Roma Petrošienė;

Aretas Žarnauskas, Klaipėdos "Ąžuolyno" gimnazijos II gimn. kl. mokinys, mokytojos Darija Juodzevičienė, Roma Petrošienė;

Jonas Šiukšteris, Klaipėdos "Ąžuolyno" gimnazijos IV gimn. kl. mokinys, mokytoja Roma Petrošienė.

 

MOKINIŲ REZULTATAI

 

Olimpiadų, dalykinių konkursų nuostatus žr. www.lmnsc.lt