Puslapis atnaujintas: 2017-02-06

 

Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkursas (5-12 kl.)

 

Klaipėdos miesto etapas vyko 2017 m. vasario 3 d..  

 

Mokiniai, užėmę prizines vietas:

Rokas Norvaišas, I vieta, Klaipėdos licėjaus 7 kl. mokinys, mokytoja R. Lygnugarienė;

Nerija Baltutytė, I vieta, Klaipėdos "Saulėtekio" pagrindinės mokyklos 6 kl. mokinė, mokytoja N. Žukienė;

Deividas Batavičius, I vieta, Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijos IV gimn. kl. mokinys, mokytoja R. Baronienė;

Nerijus Smaguris, I vieta, Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centro III gimn. kl. mokinys, mokytoja A. Lenkauskienė;

Lėja Barbora Aničaitė, II vieta, Klaipėdos Hermano Zudermano gimnazijos 6 kl. mokinė, mokytoja V. Vaitilavičienė;

Beatričė Šukytė, II vieta, Klaipėdos Simono Dacho progimnazijos 8 kl. mokinė, mokytoja E. Valauskienė;

Klaudija Lukošiutė, II vieta, Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centro IV gimn. kl. mokinė, mokytoja A. Lenkauskienė;

Ieva Jociūtė, II vieta, Klaipėdos "Žemynos" gimnazijos IV gimn. kl. mokinė, mokytoja J. Anužienė;

Aira Čeponaitė, II vieta, Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centro IV gimn. kl. mokinė, mokytoja A. Lenkauskienė;

Rytis Laurinavičius, II vieta, Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazijos IV gimn. kl. mokinys, mokytoja J. Danilavičienė;

Kristė Bladžiūnaitė, III vieta, Klaipėdos "Smeltės" progimnazijos 6 kl. mokinė, mokytoja R. Žiliutė;

Viltė Balčiūnaitė, III vieta, Klaipėdos "Verdenės" progimnazijos 7 kl. mokinė, mokytoja J. Momkienė;

Lorijana le Van, III vieta, Klaipėdos Simono Dacho progimnazijos 6 kl. mokinė, mokytoja E. Valauskienė;

Klaudija Gudaitytė, III vieta, Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazijos III gimn. kl. mokinė, mokytoja V. Ivanauskienė;

Antanas Gustaitis, III vieta, Klaipėdos "Ąžuolyno" gimnazijos III gimn. kl. mokinys, mokytoja N. Bartašiūnienė;

Dovydas Pikturna, III vieta, Klaipėdos "Vėtrungės" gimnazijos II gimn. kl. mokinys, mokytoja J. Stakauskienė;

Mantas Vičius, III vieta, Klaipėdos "Varpo" gimnazijos IV gimn. kl. mokinys, mokytoja N. Jucienė.

 

Klaipėdos "Varpo" gimnazijos meninė poetinė kompozicija "Pakylėtos retorikos", I vieta, mokytoja V. Beniulienė;

Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centro meninė poetinė kompozicija "O tu nesvarstyk: gerai, negerai", I vieta, mokytoja A. Lenkauskienė.

 

Mokiniai, vyksiantys į šalies etapą:

Rokas Norvaišas, Klaipėdos licėjaus 7 kl. mokinys, mokytoja R. Lygnugarienė;

Nerija Baltutytė, Klaipėdos "Saulėtekio" pagrindinės mokyklos 6 kl. mokinė, mokytoja N. Žukienė;

Deividas Batavičius, Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijos IV gimn. kl. mokinys, mokytoja R. Baronienė;

Nerijus Smaguris, Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centro III gimn. kl. mokinys, mokytoja A. Lenkauskienė;

Klaipėdos "Varpo" gimnazijos meninė poetinė kompozicija "Pakylėtos retorikos", mokytoja V. Beniulienė;

Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centro meninė poetinė kompozicija "O tu nesvarstyk: gerai, negerai", mokytoja A. Lenkauskienė.

 

 

Olimpiadų, dalykinių konkursų nuostatus žr. www.lmnsc.lt