Puslapis atnaujintas: 2018-01-17

 

51-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada (9-12 kl.)

 

Klaipėdos miesto etapas  vyko 2018 m. sausio 12 d. 10.00 val. Klaipėdos "Žaliakalnio" gimnazijoje.

 

Mokiniai, užėmę prizines vietas:

Viktorija Jugaj, I vieta, Klaipėdos "Aitvaro" gimnazijos I gimn. kl. mokinė, mokytoja Tatjana Bugajeva;

Neda Narmontaitė, I vieta, Klaipėdos licėjaus I gimn. kl. mokinė, mokytoja Ingrida Rimkienė;

Julija Koškina, I vieta, Klaipėdos "Aitvaro" gimnazijos II gimn. kl. mokinė, mokytoja Tatjana Bugajeva;

Ieva Armalytė, I vieta, Klaipėdos licėjaus II gimn. kl. mokinė, mokytoja Ingrida Rimkienė;

Eglė Noreikaitė, I vieta, Klaipėdos licėjaus III gimn. kl. mokinė, mokytoja Ingrida Rimkienė;

Mariam Varoneckaitė, I vieta, Klaipėdos licėjaus III gimn. kl. mokinė, mokytoja Ingrida Rimkienė;
Nikita Bachmetjev,  I vieta, Klaipėdos "Aitvaro" gimnazijos III gimn. kl. mokinys mokytoja Tatjana Bugajeva;
Angelina Latuškina, I vieta, Klaipėdos "Aitvaro" gimnazijos IV gimn. kl. mokinė, mokytoja Tatjana Bugajeva;

Vaidas Mačiulskis, I vieta, Klaipėdos Baltijos gimnazijos IV gimn. kl. mokinys, mokytoja Judita Eičinienė;

Gabija Staponaitė, II vieta, Klaipėdos "Ąžuolyno" gimnazijos I gimn. kl. mokinė, mokytoja Vida Tolvaišienė;

Kornelijus Semėnas, II vieta, Klaipėdos licėjaus II gimn. kl. mokinys, mokytoja Ingrida Rimkienė;

Greta Gakaitė, II vieta, Klaipėdos "Ąžuolyno" gimnazijos II gimn. kl. mokinė, mokytoja Vida Tolvaišienė;

Ema Purickaitė, II vieta, Klaipėdos "Ąžuolyno" gimnazijos II gimn. kl. mokinė, mokytoja Vida Tolvaišienė;

Gabrielė Jacevičiūtė, II vieta, Klaipėdos "Ąžuolyno" gimnazijos II gimn. kl. mokinė, mokytoja Vida Tolvaišienė;
Simona Žalneravičiūtė, II vieta, Klaipėdos "Vėtrungės" III gimn. kl. mokinė, mokytoja Ingrida Rimkienė;
Viktorija Daukšaitė, II vieta, Klaipėdos "Ąžuolyno" gimnazijos III gimn. kl. mokinė, mokytoja Elena Šikšnienė;

Ieva Lukauskaitė, II vieta, Klaipėdos "Ąžuolyno" gimnazijos III gimn. kl. mokinė, mokytoja Elena Šikšnienė;

Vakarė Bakaitė, II vieta, Klaipėdos Hermano Zudermano gimnazijos IV gimn. kl. mokinė, mokytoja Živilė Stankutė;

Pijus Serapinas, II vieta, Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazijos IV gimn. kl. mokinys, mokytoja Gintarė Guntarskytė Česnauskienė;

Paulius Bertašius, II vieta, Klaipėdos "Ąžuolyno" gimnazijos IV gimn. kl. mokinys, mokytoja Elena Šikšnienė;

Andrius Mykolas Verenis, II vieta, Klaipėdos licėjaus IV gimn. kl. mokinys, mokytoja Ingrida Rimkienė;

Lukrecija Paulikaitė, III vieta, Klaipėdos licėjaus I gimn. kl. mokinė, mokytoja Ingrida Rimkienė;

Anton Cifirov, III vieta, Klaipėdos "Aitvaro" gimnazijos I gimn. kl. mokinys, mokytoja Tatjana Bugajeva;

Jonas Kalnius, III vieta, Klaipėdos Vydūno gimnazijos II gimn. kl. mokinys, mokytoja Nadžima Bartusevičienė;

Augustė Lotužytė, III vieta, Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazijos II gimn. kl. mokinė, mokytoja Gintarė Guntarskytė Česnauskienė;

Jekaterina Strelčenko, III vieta, Klaipėdos "Aitvaro" gimnazijos II gimn. kl. mokinė, mokytoja Tatjana Bugajeva;

Jaredas Budrys, III vieta, Klaipėdos "Vėtrungės" gimnazijos II gimn. kl. mokinys, mokytoja Dainora Ruškytė;

Ratmir Gafarov, III vieta, Klaipėdos "Žaliakalnio" gimnazijos III gimn. kl. mokinys, mokytoja Lidija Šikniajeva;

Liepa Šiupšinskaitė, III vieta, Klaipėdos "Ąžuolyno" gimnazijos III gimn. kl. mokinė, mokytoja Elena Šikšnienė;

Inga Garšvaitė, III vieta, Klaipėdos licėjaus IV gimn. kl. mokinė, mokytoja Ingrida Rimkienė;

Beatričė Grigaliūnaitė, III vieta, VšĮ "Vaivorykštės tako" gimnazijos IV gimn. mokinė, mokytoja Gražina Suleimanova;

Evelina Jakovlevaitė, III vieta, Klaipėdos "Žemynos" gimnazijos IV gimn. kl. mokinė, mokytoja Jolanta Beinorytė;

Augusta Vigelytė, III vieta, Klaipėdos technologijų mokymo centro IV gimn. kl. mokinė, mokytoja Reda Pogoželskienė;

Emilija Šlajūtė,  III vieta, Klaipėdos "Ąžuolyno" gimnazijos IV gimn. kl. mokinė, mokytoja Elena Šikšnienė;

Marta Tamošiūnaitė, III vieta, Klaipėdos licėjaus IV gimn. kl. mokinė, mokytoja Ingrida Rimkienė;

Fausta Varačinskaitė, III vieta, Klaipėdos "Ąžuolyno" gimnazijos IV gimn. kl. mokinė, mokytoja Elena Šikšnienė;

Valerija Kuznetsova, III vieta, Klaipėdos "Žaliakalnio" gimnazijos" IV gimn. kl. mokinė, mokytoja Lidija Šikniajeva.

 

MOKINIŲ REZULTATAI

 

Olimpiadų, dalykinių konkursų nuostatus žr. www.lmnsc.lt