Puslapis atnaujintas: 2017-01-18

 

50-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada (9-12 kl.)

 

Klaipėdos miesto etapas  vyko 2017 m. sausio 13 d. 10.00 val. Klaipėdos "Vėtrungės" gimnazijoje.

 

Mokiniai, užėmę prizines vietas:

Jonas Kalnius, I vieta, Klaipėdos Vydūno gimnazijos I gimn. kl. mokinys, mokytoja Nadžima Bartusevičienė;

Ema Purickaitė, I vieta, Klaipėdos "Ąžuolyno" gimnazijos I gimn. kl. mokinė, mokytoja Vida Tolvaišienė;

Mariam Varoneckaitė, I vieta, Klaipėdos licėjaus II gimn. kl. mokinė, mokytoja Ingrida Rimkienė;

Ieva Lukauskaitė, I vieta, Klaipėdos "Ąžuolyno" gimnazijos II gimn. kl. mokinė, mokytoja Vida Tolvaišienė;

Eglė Noreikaitė, I vieta, Klaipėdos licėjaus II gimn. kl. mokinė, mokytoja Ingrida Rimkienė;

Gintė Ambrazevičiūtė, I vieta, Klaipėdos licėjaus II gimn. kl. mokinė, mokytoja Ingrida Rimkienė;

Viktorija Daukšaitė, I vieta, Klaipėdos "Ąžuolyno" gimnazijos II gimn. kl. mokinė, mokytoja Vida Tolvaišienė;

Angelina Latuškina, I vieta, Klaipėdos "Aitvaro" gimnazijos III gimn. kl. mokinė, mokytoja Tatjana Bugajeva;

Inga Garšvaitė, I vieta, Klaipėdos licėjaus III gimn. kl. mokinė, mokytoja Ingrida Rimkienė;

Alfredas Bukys, I vieta, Klaipėdos "Ąžuolyno" gimnazijos IV gimn. kl. mokinys, mokytoja Elena Šikšnienė;

Urtė Andriušaitytė, I vieta, Klaipėdos licėjaus IV gimn. kl. mokinė, mokytoja  Ingrida Rimkienė;

Jekaterina Strelčenko, II vieta, Klaipėdos "Aitvaro" gimnazijos I gimn. kl. mokinė, mokytoja Tatjana Bugajeva;

Emilija Jukolaic, II vieta, Klaipėdos "Aitvaro" gimnazijos I gimn. kl. mokinė, mokytoja Tatjana Bugajeva;

Julija Koškina, II vieta, Klaipėdos "Aitvaro" gimnazijos I gimn. kl. mokinė, mokytoja Tatjana Bugajeva;

Akvilė Andriuškaitė, II vieta, Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazijos  I gimn. kl. mokinė, mokytoja Giedrė Guntarskytė Česnauskienė;

Greta Gakaitė, II vieta, Klaipėdos "Ąžuolyno" gimnazijos  I gimn. kl. mokinė, mokytoja Vida Tolvaišienė;

Nikita Bachmetjev, II vieta, Klaipėdos "Aitvaro" gimnazijos II gimn. kl. mokinys, mokytoja Tatjana Bugajeva;

Liepa Šiupšinskaitė, II vieta, Klaipėdos "Ąžuolyno" gimnazijos II gimn. kl. mokinė, mokytoja Vida Tolvaišienė;

Elvina Intaitė, II vieta, Klaipėdos "Vėtrungės" gimnazijos III gimn. kl. mokinė, mokytoja Dainora Ruškytė;

Pijus Serapinas, II vieta, Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazijos III gimn. kl. mokinys, mokytoja Giedrė Guntarskytė Česnauskienė;

Rokas Česynas, II vieta, Klaipėdos "Varpo" gimnazijos III gimn. kl. mokinys, mokytojas Stasys Jurkus;

Marta Tamošiūnaitė, II vieta, Klaipėdos licėjaus III gimn. kl. mokinė, mokytoja Ingrida Rimkienė;

Gustė Česnaitė, II vieta, Klaipėdos licėjaus IV gimn. kl. mokinė, mokytoja Ingrida Rimkienė;

Giedrė Žalaitė, III vieta, Klaipėdos licėjaus  I gimn. kl. mokinė, mokytoja Ingrida Rimkienė;

Domantas Balsas, III vieta, Klaipėdos Vydūno gimnazijos  I gimn. kl. mokinys, mokytoja Nadžima Bartusevičienė;

Karolis Gramba, III vieta, Klaipėdos licėjaus  I gimn. kl. mokinys, mokytoja Ingrida Rimkienė;

Simonas Eičinas, III vieta, Klaipėdos licėjaus  I gimn. kl. mokinys, mokytoja Ingrida Rimkienė;

Darija Adomaitytė, III vieta, Klaipėdos "Žaliakalnio" gimnazijos  I gimn. kl. mokinė, mokytoja Lidija Šikniajeva;

Rosvita Stonkutė, III vieta, Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazijos  I gimn. kl. mokinė, mokytoja Giedrė Guntarskytė Česnauskienė;

Romena Kalinauskaitė, III vieta, Klaipėdos "Žemynos" gimnazijos II gimn. kl. mokinė, mokytoja Jolanta Beinorytė;

Julija Pucilo, III vieta, Klaipėdos Maksimo Gorkio pagrindinės mokyklos 10 kl. mokinė, mokytoja Liudmila Afanasjeva;

Austėja Strakšytė, III vieta, Klaipėdos "Aukuro" gimnazijos II gimn. kl. mokinė, mokytoja Eglė Kvaščevičienė;

Aleksandras Plotvikovas, III vieta, Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazijos II gimn. kl. mokinys, mokytoja Teresė Petrauskaitė;

Almantas Eisinas, III vieta, Klaipėdos "Vėtrungės" gimnazijos II gimn. kl. mokinys, mokytoja Ingrida Rimkienė;

Mantas Jonaitis, III vieta, Klaipėdos "Ąžuolyno" gimnazijos III gimn. kl. mokinys, mokytoja Elena Šikšnienė;

Beatričė Grigaliūnaitė, III vieta, Klaipėdos VšĮ "Vaivorykštės tako" gimnazijos III gimn. kl. mokinė, mokytoja Gražina Suleimanova;

Kotryna Navickaitė, III vieta, Klaipėdos "Žemynos" gimnazijos III gimn. kl. mokinė, mokytoja Jolanta Beinorytė;

Emilija Šlajutė, III vieta, Klaipėdos "Ąžuolyno" gimnazijos III gimn. kl. mokinė, mokytoja Elena Šikšnienė;

Greta Rakauskaitė, III vieta, Klaipėdos "Varpo" gimnazijos III gimn. kl. mokinė, mokytojas Stasys Jurkus;

Justas Mikutavičius, III vieta, Klaipėdos licėjaus IV gimn. kl. mokinys, mokytoja Ingrida Rimkienė;

Greta Gerulaitytė, III vieta, Klaipėdos licėjaus IV gimn. kl. mokinė, mokytoja Ingrida Rimkienė;

Eiginta Bučinskaitė, III vieta, Klaipėdos "Varpo" gimnazijos IV gimn. kl. mokinė, mokytoja  Vilija Šatkauskienė;

Luiza Konkina, III vieta, Klaipėdos "Žaliakalnio" gimnazijos IV gimn. kl. mokinė, mokytoja Lidija Šikniajeva;

Rasa Dalibagaitė, III vieta, Klaipėdos "Ąžuolyno" gimnazijos IV gimn. kl. mokinė, mokytoja Elena Šikniajeva;

Vladislav Račkovskij, III vieta, Klaipėdos "Varpo" gimnazijos IV gimn. kl. mokinys, mokytoja Vilija Šatkauskienė.

 

 

MOKINIŲ REZULTATAI 9 KL.

MOKINIŲ REZULTATAI 10 KL.

MOKINIŲ REZULTATAI 11 KL.

MOKINIŲ REZULTATAI 12 KL. 

 

Olimpiadų, dalykinių konkursų nuostatus žr. www.lmnsc.lt