Puslapis atnaujintas: 2018-02-20

 

56-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada (9-12 kl.)

 

Klaipėdos miesto etapas vyko 2018 m. sausio 19 d. 10.00 val. Klaipėdos "Ąžuolyno" gimnazijoje.

 

Mokiniai, užėmę prizines vietas:

Pijus Oželis, I vieta, Klaipėdos licėjaus I gimn. kl. mokinys, mokytoja Rima Grabauskienė;

Dovydas Vadišius, I vieta, Klaipėdos "Ąžuolyno" gimnazijos I gimn. kl. mokinys, mokytoja Ramutė Augustinienė;
Viltė Juozokaitė, I vieta, Klaipėdos "Ąžuolyno" gimnazijos I gimn. kl. mokinė, mokytoja Ramutė Augustinienė;

Kornelijus Sėmenas, I vieta, Klaipėdos licėjaus II gimn. kl. mokinys, mokytoja Rima Grabauskienė;

Jonas Kalnius, I vieta, Klaipėdos Vydūno gimnazijos II gimn. kl. mokinys, mokytoja Jūratė Dirginčienė;

Tadas Danilevičius, I vieta, Klaipėdos licėjaus III gimn. kl. mokinys, mokytoja Rima Grabauskienė;

Ieva Lukauskaitė, I vieta, Klaipėdos "Ąžuolyno" gimnazijos III gimn. kl. mokinė, mokytoja Irena Montvydienė;

Inga Garšvaitė, I vieta, Klaipėdos licėjaus IV gimn. kl. mokinė, mokytoja Sandra Stimburienė;

Evelina Paulikaitė, I vieta, Klaipėdos "Ąžuolyno" gimnazijos IV gimn. kl. mokinė, mokytoja Vilija Prižgintienė;

Eimantas Platakis, I vieta, Klaipėdos licėjaus III gimn. kl. mokinys, mokytoja Rima Grabauskienė;

Kasparas Arys, II vieta, Klaipėdos licėjaus I gimn. kl. mokinys, mokytoja Sandra Stimburienė;

Ieva Armalytė, II vieta, Klaipėdos licėjaus II gimn. kl. mokinė, mokytoja Sandra Stimburienė;

Gintarė Pociūtė, II vieta, Klaipėdos "Ąžuolyno" gimnazijos II gimn. kl. mokinė, mokytoja Ramutė Augustinienė;

Gintarė Pudinskaitė, II vieta, Klaipėdos licėjaus III gimn. kl. mokinė, mokytoja Rima Grabauskienė;

Mantas Jonaitis, II vieta, Klaipėdos "Ąžuolyno" gimnazijos IV gimn. kl. mokinys, mokytoja Vilija Prižgintienė;
Mariam Varoneckaitė, II vieta, Klaipėdos licėjaus III gimn. kl. mokinė, mokytoja Rima Grabauskienė;

Viktorija Jugaj, III vieta, Klaipėdos "Aitvaro" gimnazijos I gimn. kl. mokinė, mokytoja Natalja Kaupienė;

Nikita Litvinenko, III vieta, Klaipėdos "Aitvaro" gimnazijos II gimn. kl. mokinė, mokytoja Natalja Kaupienė;

Pijus Serapinas, III vieta, Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazijos IV gimn. kl. mokinys, mokytoja Rima Grabauskienė;

Gabrielė Kalantaitė, III vieta, Klaipėdos licėjaus IV gimn. kl. mokinė, mokytoja Sandra Stimburienė;

Darius Skergelza, III vieta, Klaipėdos "Ąžuolyno" gimnazijos IV gimn. kl. mokinys, mokytoja Vilija Prižgintienė;

Paulius Bertašius, III vieta, Klaipėdos "Ąžuolyno" gimnazijos IV gimn. kl. mokinys, mokytoja Vilija Prižgintienė;

Modestas Gražys, III vieta, Klaipėdos "Ąžuolyno" gimnazijos IV gimn. kl. mokinys, mokytoja Vilija Prižgintienė.

 

MOKINIŲ REZULTATAI

 

Olimpiadų, dalykinių konkursų nuostatus žr. www.lmnsc.lt