Puslapis atnaujintas: 2017-01-24

 

55-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada (9-12 kl.)

 

Klaipėdos miesto etapas vyko 2017 m. sausio 20 d. 10.00 val. Klaipėdos "Aukuro" gimnazijoje.

 

Mokiniai, užėmę prizines vietas:

Kornelijus Semėnas, I vieta, Klaipėdos licėjaus I gimn. kl. mokinys, mokytoja Rima Grabauskienė;

Jonas Kalnius, I vieta, Klaipėdos Vydūno gimnazijos I gimn. kl. mokinys, mokytoja Jūratė Dirginčienė;

Ieva Lukauskaitė, I vieta, Klaipėdos "Ąžuolyno" gimnazijos II gimn. kl. mokinė, mokytojos Irena Montvydienė, D. Žiaukrienė;

Eimantas Platakis, I vieta, Klaipėdos licėjaus II gimn. kl. mokinys, mokytoja Rima Grabauskienė;

Evelina Paulikaitė, I vieta, Klaipėdos "Ąžuolyno" gimnazijos III gimn. kl. mokinė, mokytojos Raimonda Dargevičienė, D. Žiaukrienė;

Justas Mikutavičius, I vieta, Klaipėdos licėjaus IV gimn. kl. mokinys, mokytoja Rima Grabauskienė;

Gilbertas Umbražūnas, I vieta, Klaipėdos "Ąžuolyno" gimnazijos IV gimn. kl. mokinys, mokytoja Raimonda Dargevičienė;

Tadas Danilevičius, II vieta, Klaipėdos "Verdenės" progimnazijos 8 kl. mokinys, mokytoja Rima Grabauskienė;

Mariam Varoneckaitė, II vieta, Klaipėdos licėjaus II gimn. kl. mokinė, mokytoja Rima Grabauskienė;

Albinas Vilčiauskis, II vieta, Klaipėdos licėjaus II gimn. kl. mokinys, mokytoja Sandra Stimburienė;

Darius Skergelza, II vieta, Klaipėdos "Ąžuolyno" gimnazijos III gimn. kl. mokinys, mokytoja Raimonda Dargevičienė;

Modestas Gražys, II vieta, Klaipėdos "Ąžuolyno" gimnazijos III gimn. kl. mokinys, mokytoja Raimonda Dargevičienė;

Mantas Jonaitis, II vieta, Klaipėdos "Ąžuolyno" gimnazijos III gimn. kl. mokinys, mokytoja Raimonda Dargevičienė;

Arnas Baronas, II vieta, Klaipėdos licėjaus IV gimn. kl. mokinys, mokytoja Rima Grabauskienė;

Nikita Litvinenko, III vieta, Klaipėdos "Aitvaro" gimnazijos I gimn. kl. mokinys, mokytoja Natalja Kaupienė;

Saulė Zubytė, III vieta, Klaipėdos "Ąžuolyno" gimnazijos II gimn. kl. mokinė, mokytoja Irena Montvydienė;

Ugnė Šličiūtė, III vieta, Klaipėdos Hermano Zudermano gimnazijos II gimn. kl. mokinė, mokytoja Irena Montvydienė;

Artūras Vaičiulis, III vieta, Klaipėdos licėjaus III gimn. kl. mokinys, mokytoja Sandra Stimburienė;

Gabrielė Kalantaitė, III vieta, Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazijos III gimn. kl. mokinė, mokytoja Rima Grabauskienė;

Aurėja Stanislovaitytė, III vieta, Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazijos III gimn. kl. mokinė, mokytoja Rima Grabauskienė;

Alfredas Bukys, III vieta, Klaipėdos "Ąžuolyno" gimnazijos IV gimn. kl. mokinys, mokytoja Raimonda Dargevičienė;

Martynas Marozas, III vieta, Klaipėdos licėjaus IV gimn. kl. mokinys, mokytoja Rima Grabauskienė.

 

MOKINIŲ REZULTATAI I GIMN. KL.

MOKINIŲ REZULTATAI II GIMN. KL.

MOKINIŲ REZULTATAI III GIMN. KL.

MOKINIŲ REZULTATAI IV GIMN. KL.

 

Olimpiadų, dalykinių konkursų nuostatus žr. www.lmnsc.lt